Miuul Business

Yıllık abonelik bazlı olan modelimiz ile tüm eğitim kataloğumuza sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Çalışan sayınıza göre esnek ücret teklifinden yararlanın.

Takım

Takımınıza yeni yetenekler kazandırın ve mevcut yetkinliklerini güçlendirin.

Bir çalışan

$55/ay

5-9 çalışan

Tüm içeriklere erişim

Teklif al

Ekipler

Kurumunuzu Miuul eğitimleri ile dijital dönüşüme hazırlayın.

Bir çalışan

$41/ay

10-19 çalışan

Tüm içeriklere erişim

Teklif al

Kurum

Dijital dönüşüm yolculuğunda şirketinizin tüm birimlerini ortak bir yetkinlik seviyesine çıkarın.

Bir çalışan

$31/ay

20-49 çalışan

Tüm içeriklere erişim

Teklif al

Özel

Birlikte neler yapabileceğimizi keşfedelim.

Bir çalışan

$16/ay

50+ çalışan

Tüm içeriklere erişim

Satış ile konuş

Ücretsiz

Ekip yöneticisi ve IK profesyonelleri için demo hesap oluşturmanıza yardımcı olalım.

$0/ay

Tüm planları karşılaştırın ve inceleyin
Sık Sorulan Sorular

Kayıt işlemi sonrasında her bir katılımcı Miuul’a kendi bilgileri ile erişim sağlanıyor. İlk olarak eğitim öncesi mentorları ile takvimleşerek tanışırlar. Ardından eğitim videoları üzerinden öğrenmeye başlarlar. Dersler sırasında karşılarına çıkacak soruları özel Slack kanalı üzerinden 7/24 sorarak mentorlardan destek alırlar.

Haftalık gerçekleşecek olan mentor görüşmelerine katılarak projeler üzerinde tartışma şansına sahip olacaksınız. Modül sonlarında yer alan sponsor şirket projeleri üzerinde çalışarak eğitimi tamamlayın ve sertifikanızı alın.

Evet. Çalışanlarınızı kayıt etmeyi düşündüğünüz kariyer yolculuğunun parçası olan bir kursa, bir haftalık erişim süresi olan kupon tanımlıyoruz.

Demo hesap sonrası ekibinizle görüşme yaparak detayları konuşmanın ardından çalışanlarınıza erişim vermek üzere ilerliyoruz.

Kurum ve Özel paketlerimizin bir özelliği olarak evet. Eğitim öncesi ve eğitim sonrası çalışanlarınıza özel hazırlanmış bir seviye tesbit sınavını organize ediyor ve sonuçları ekibinizle paylaşıyoruz.

Miuul for Business iş modelinde kurum çalışanlarına bir yıllık erişim açıyoruz. Bu bir yıl süre platforma erişim gerçekleştirdiği ilk gün başlamaktadır.

Bu bir yıl boyunca Miuul katalogdaki tüm kariyer yolculukları, developer programları ve kurslara erişim sağlanabilinmektedir. Mentor desteği ve endüstri projeleri dahil Miuul’un tüm eğitim kollarından yararlanma fırsatına erişebilirsiniz.

Aynı zamanda kayıt olunan dönemden sonra yayınlanacak yeni içeriklere de erişim hakkı elde ediyorsunuz.

Kurum paketimiz özelinde geçerlidir.

Eğitime entegre edilmek üzere kendi şirket projenizi Miuul’un data ekibi ile gerekli görüşmelerin ardından paylaşarak, Miuul olarak bu case’in üzerinde mentorlar ve teknik ekibimiz ile çalışmaya başlıyoruz ve eğitime entegre ederek çalışanlarınıza sizin spesifik projeniz üzerinden destek veriyoruz.