Miuul Business

Yıllık abonelik bazlı olan modelimiz ile tüm eğitim kataloğumuza sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Çalışan sayınıza göre esnek ücret teklifinden yararlanın.

Özellikler
Executive
Teklif al
Basic
Teklif al
Team
Teklif al
Enterprise
Teklif al
Technology
Teklif al
Hesap Sayısı 1 hesap 5 hesaba kadar 10 hesaba kadar 20 hesaba kadar 50 hesaba kadar
Tüm Kataloğa Erişim
Endüstri Projeleri
Dijital Mentor
Yeni Yayınlanan Eğitimlere Erişim
Süre 1 Yıl 1 Yıl 1 Yıl 1 Yıl 1 Yıl
Katılımcı Performans Raporlaması
Kurumsal Discord Account 7/24 Destek
Yenileme İndirimi 10% 15% 20% 25%
Danışmanlık 1 proje 2 proje 3 proje
Stajyer Desteği
Veri Sponsorluğu İndirim Avantajı 15% 20% 25%
Markaya Özel Landing Page
Yol Haritası Planlama Desteği
Workshop / Sektörel Konuşmalara Davet
Özelleştirilmiş Ek Ders (2x2) (2x3)
Yetenekli Mezun Network'üne Erişim
Data Science Final Projesi
Content Partnership
Sık Sorulan Sorular

Kayıt işlemi sonrasında her bir katılımcı Miuul’a kendi bilgileri ile erişim sağlanıyor. İlk olarak eğitim öncesi mentorları ile takvimleşerek tanışırlar. Ardından eğitim videoları üzerinden öğrenmeye başlarlar. Dersler sırasında karşılarına çıkacak soruları özel Slack kanalı üzerinden 7/24 sorarak mentorlardan destek alırlar.

Haftalık gerçekleşecek olan mentor görüşmelerine katılarak projeler üzerinde tartışma şansına sahip olacaksınız. Modül sonlarında yer alan sponsor şirket projeleri üzerinde çalışarak eğitimi tamamlayın ve sertifikanızı alın.

Evet. Çalışanlarınızı kayıt etmeyi düşündüğünüz kariyer yolculuğunun parçası olan bir kursa, bir haftalık erişim süresi olan kupon tanımlıyoruz.

Demo hesap sonrası ekibinizle görüşme yaparak detayları konuşmanın ardından çalışanlarınıza erişim vermek üzere ilerliyoruz.

Kurum ve Özel paketlerimizin bir özelliği olarak evet. Eğitim öncesi ve eğitim sonrası çalışanlarınıza özel hazırlanmış bir seviye tesbit sınavını organize ediyor ve sonuçları ekibinizle paylaşıyoruz.

Miuul for Business iş modelinde kurum çalışanlarına bir yıllık erişim açıyoruz. Bu bir yıl süre platforma erişim gerçekleştirdiği ilk gün başlamaktadır.

Bu bir yıl boyunca Miuul katalogdaki tüm kariyer yolculukları, developer programları ve kurslara erişim sağlanabilinmektedir. Mentor desteği ve endüstri projeleri dahil Miuul’un tüm eğitim kollarından yararlanma fırsatına erişebilirsiniz.

Aynı zamanda kayıt olunan dönemden sonra yayınlanacak yeni içeriklere de erişim hakkı elde ediyorsunuz.

Kurum paketimiz özelinde geçerlidir.

Eğitime entegre edilmek üzere kendi şirket projenizi Miuul’un data ekibi ile gerekli görüşmelerin ardından paylaşarak, Miuul olarak bu case’in üzerinde mentorlar ve teknik ekibimiz ile çalışmaya başlıyoruz ve eğitime entegre ederek çalışanlarınıza sizin spesifik projeniz üzerinden destek veriyoruz.